KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641362
nr 764 1362
Akvarell
Signerad, blom, 44x34
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 juni 2012
kl 19:44:11
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr
550 kr
400 kr
500 kr
Stig Blomberg (1901-1970)